Top
"IMPRESJA" ul. Jagienki 18, 42-200Częstochowa

O firmie

Od 2006 roku nasza firma prowadzi działalność na rynku europejskim w branży maszyn z zakresu produkcji metalowej jako wyłączny dystrybutor Tajwańskiej firmy Ho Hung Ming oraz chińskiej firmy Hefeng.

 

Zdobywając praktykę w budowie urządzeń i maszyn do kształtowania metalu , konstruujemy, projektujemy i tworzymy zarówno standardowe maszyny jak i urządzenia na specjalne zamówienie o niestandardowych parametrach oraz nietypowej funkcjonalności. Produkując w Polsce jak i sprowadzając je z krajów Dalekiego Wschodu.

Dbając o ciągłe doskonalenie wykonywanych maszyn, łączymy zdobyte doświadczenie z nowoczesną technologią, stosując innowacyjne rozwiązania zgodnie z posiadaną najlepszą wiedzą inżynierską. . Wszystkie nasze maszyny konstruowane są według obowiązujących norm europejskich, czego potwierdzeniem jest deklaracja zgodności CE dostarczana wraz z maszyną.

Posiadamy kontrahentów i stałych partnerów handlowych , którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, pomoc we wdrażaniu nowych projektów, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dostarczamy komponenty stosowane w maszynach i urządzeniach dostępnych w naszej ofercie. Prowadzimy szkolenia personelu w zakresie obsługi i konserwacji maszyn, a także prace instalacyjne i rozruchu maszyn we wskazanym przez klienta miejscu na terenie całego kraju.

Wszystkie maszyny sprowadzane przez naszą firmę posiadają identyczne standardy jakościowe jak maszyny produkcji europejskiej, wykonane są zgodnie ze światowymi wymogami i spełniają normy międzynarodowych organizacji normalizacyjnych.

 

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy ofertę dotyczącą maszyn.

 

Łączymy profesjonalizm i dbałość o wysoką jakość naszych usług z elastycznością wobec potrzeb klientów. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość i niezawodność maszyn.

 

Dzięki współpracy z bankami i firmami leasingowymi oferujemy pomoc przy finansowaniu maszyn i linii produkcyjnych.

 

 

 

Nasza siedziba

Dane firmy

"IMPRESJA"

ul. Jagienki 18
42-200 Częstochowa

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00.

Kontakt z nami

Napisz do nas:
biuro@maszynynowe.com

Zadzwoń:
+48 34 322 19 34

Kanał Youtube

Zobacz filmiki naszych maszyn